מלא/י פרטים ואצור עמך קשר:

  הצטרפו אלי בפייסבוק

 כל הזכויות שמורות למיכל קליין נגר

בנייה ועיצוב אתר: אסנת קדמי - Kinspirit Designs

לקוחות ממליצים

שלום רב,
ברצוני להודות לכם על השידוך המוצלח מאוד עם מיכל קליין נגר.
האבחנה,התמיכה והאוזן הקשבת הובילו למהפך אצלנו בבית!! תודה רבה וזכיתם שהיא עובדת איתכם...עושה בהחלט שם מצויין למרכז מיכל דליות :)
תאריך: 5 בפבר 2015 

מהפכה!!!! בהתחלה חשבתי שזה פוקס של יום יומיים טובים אבל ביום הרביעי זה כבר נהיה שגרה ואת לא תאמיני איזה שינוי!!! עבדנו לפי התוכנית עבודה:
אין יותר פינוק... ______ אוכל,מתלבש ונועל נעליים לבד ועושה זאת בצורה נהדרת! הוא צמא לתפקידים ולאחריות...ממש עכשיו סיימתי לשחק עם הבנים דומינו 3 סיבובים עם התקף זעם קטן אחד ..הוא התאפס מהר...התגבר על האכזבה בהפסד המשחק והמשיך לסיבוב השלישי שבו ניצח כמובן והשמחה היתה גדולה..אנחנו עובדים על דחיית סיפוקים. ארוחות בבית במטבח בלבד ואת לא מבינה איך הם מחכים לספר על דבר טוב שקרה להם היום בקיצור...השינוי בבית הוא מהותי..האוירה נעימה ולמרות הסופש הארוך של פורים לא רצינו שהשבת תיגמר. מבטיחה להמשיך לעדכן. תודה רבה.

היי מיכל, הלו״ז עובד יפה כשאנחנו בבית, הילדים יותר רגועים, קנינו משחקים חדשים והם נהנים לשחק יחד. ----- שמחה לעזור בבית אך עדיין לפעמים יש לה רגעים שהיא מקשה, אך אני לרוב מצליחה להסתדר כאשר אני לא מתווכחת איתה.. לפעמים אני נופלת לוויכוח ואז היא בוכה וישנה בבכי ואומרת לי אמא את יכולה לא לצעוק ככה, שהיא מלמדת אותי איך מתנהגים והיא צודקת איך שהוא שהיא אומרת שאני לא חייבת לצעוק.. סה״כ הבית השתנה לטובה וכשאני חוזרת מהעבודה הילדים מבקשים כבר לחזור הביתה מאמא שלי, בעבר ------- היתה רוצה ללכת רק לטייל.. אני מקווה שאני אלמד לשלוט על הכעס שלי כי לעיתים אני מתפרצת עליהם וזה הורס.. אבל למדתי המון ממך ואני מאוד משתדלת לעמוד בכל התוכנית... תודה רבה על הכל.

מיכל היקרה,

התקשרתי אליך לגמרי באפיסת כוחות ועייפה מלילות ארוכים וקשים ללא שינה ובמהלך היום מלחמות כוח וגבולות ובעיקר כבר לא יודעת מה יהיה.

הסברת תמיד שיהיה יום רגוע אז יהיה לילה רגוע ואני לא דמיינתי שהזמן הזה יגיע מהר כל כך! וגם כשלא הולך חלק עדיין ההרגשה היא שונה ויותר נעים וקל להתגבר.

פשוט תודה ענקית. על ההקשבה האמיתית העצות הכנות והדרך המכוונת.

הלוואי שכל ההורים יפנו להדרכה, גם הורים שזה לא הילד הראשון כי זה פשוט חובה בעיניי היום אחרי התהליך שעברנו וזה עולם ומלואו להבין את הילד.

הרווחנו שעות שינה רגועות ובעיקר זמן איכות רגוע וכיף והרבה חיוכים.

אז שוב תודה תודה ותודה

המשיכי עבודתך נאמנה וכל הטוב יחזור אליך חזרה.

נמשיך להתעדכן כמובן

 

מיכל יקרה,

היה לי העונג להכירך ולזכות לליווי שלך ועל כך חשוב לי להביע את תודתי. מיכל יקרה- תודה על הזמינות שלך- על המענה בשעות לא שעות, יכולת ההכלה שלך- גם מעבר לנושאים אשר הגדרנו כמטרות לליווי ולייעוץ, על ההקשבה הפעילה שלך, על יכולתך לראות את התמונה הגדולה לצד הפרטים הקטנים ובעיקר אותנו- הנפשות הפועלות והאנשים הקטנים אשר יקרים לנו מכל! תודה על שהיית מסורה לנו ואיתנו ב- 100%, הרבה מעבר להגדרות הזמן שציפינו. אך הכי חשוב- תודה על המשוב המלמד, הטיפים שלך- אשר חלקם כבר יישמנו וכבר גרמו לשינוי הרצוי בבית. הופתעתי לראות עד כמה השינוי היה מהיר- ע"י טיפים מרכזיים וחשובים שקבלתי ממך-  נדהמתי מכך!  הטיפים שלך התאימו לחזון ולערכים שלנו. השכלת להבין במהרה את הצרכים שלנו, וגם היכן הפערים בינינו... ונתת פתרונות מועילים וכלים

בזמן קצר. תודה!!!

 

למיכל היקרה, רציתי לומר לך תודה מכל הלב

על השינוי שהתחולל במשפחתנו בזכותך, אמנם עבר רק שבוע אבל כבר השינוי ניכר. חייבת להודות שבעלי היה די סקפטי בהתחלה שאפשר לחולל שינוי אחרי שלוש פגישות, אבל איך הוא אמר לך אתמול? אני מוריד בפנייך את הכובע... קלעת בול לכל הבעיות שלנו, נתת לנו עצות מעשיות פרקטיות והחזרת לנו את החיים השלווים בחזרה...  אמליץ עליך בחום לכל

אשר אלך. ת-ו-ד-ה!

מיכל היקרה,

הגעתי אלייך אובדת עצות ובייאוש מוחלט. אני עדיין זוכרת את הרגעים של הכתיבה אלייך, יושבת מול המחשב וכותבת בלהט הרגע והתסכול הרב שהיה בי. כתבתי לך שאנחנו במדרון שהולך מטה ומהר ואני חייבת לעצור את זה ולא יודעת איך. שלושה ילדודס, כל אחד מאתגר בדרכו - הגדול, בן שבע, עם הפרעת קשב וריכוז, רב איתנו כל היום ולא מוכן להתנתק לרגע מהמסך מחשב. להושיב אותו לשיעורי בית לא בא בחשבון. אוכל רק מול הטלוויזיה (צרחות אימים אם לא מרשים לו). הקטנצ'יק, בן שנה וחצי, דבוק אליי כל הזמן. והאמצעית - בת ארבע עם התקפי זעם בלתי פוסקים. לא מפסיקה לדרוש ולצוות עלינו דברים. עדיין עם מוצץ ולא מוכנה ללכת ברגל אפילו עשרה צעדים, רק בעגלה. מתעללת ללא רחמים באחיה הקטן. מילדה מדהימה שהייתה בשבילי קרן שמש בלתי פוסקת, היא הפכה בעיני ללא פחות ממפלצת. בבושה גדולה הודיתי בפנייך שאני פשוט לא אוהבת יותר את הילדה שלי. אין יותר קשה מהודאה כזאת.

 

ואז את הגעת אלינו. צפית מהצד, כמו זבוב על הקיר. לא שומעים ולא רואים. שלחת לנו דו"ח מפורט שכאשר קראתי אותו דמעות הציפו את עיני. זה היה שילוב של סטירת לחי ואגרוף בבטן בו זמנית. זה לא שלא ידעתי בתת מודע שלי את כל מה שכתבת, אבל לקרוא את זה בצורה כזאת, לראות דרך העיניים של מישהו מהצד, איך אני מתנהגת לילדה שלי, וכמה היא מנסה שוב ושוב לגעת בי הן פיזית והן נפשית ואני סגורה בפניה, זה היה רגע שבחיים לא אשכח.

 

אנחנו חודש וחצי אחרי, והחיים שונים לבלי היכר - כמשפחה יש לנו לו"ז יומי, יושבים ואוכלים ארוחות ביחד, בלי שום מסך מול העיניים. מדברים ומתקשרים אחד עם השני. הבן הגדול יודע בדיוק מתי הזמן לעצור הכול ולהכין שיעורים. מקבל הקצבה ברורה של זמן מסך, ואפילו שמנסה להאריך אותה (ולפעמים אפילו מצליח בקטנה), הוא יודע את הגבולות ואין מלחמת עולם שלישית סביב הנושא (אולי ראשונה:-))

 

והשינוי הכי גדול הוא בבת... אין יותר מוצץ. אין יותר עגלה. ויש אינסוף אהבה. התקפות הזעם ירדו כמעט לחלוטין. אולי יש אחת פעם בשבוע. היא כל כך שמחה ומאושרת, שרה כל הזמן (כל הזמן!) וקופצת, משתוללת עם אחיה הגדול. פשוט ילדה אחרת לגמרי. רואים עליה שהיא משוחררת יותר, קלילה יותר. ההתנהגות שלה כלפי אחיה הקטן גם השתנתה לחלוטין - לא רק שאין יותר אף הפגנה של אגרסיביות כלפיו, היא אפילו התחילה לאחרונה להפגין כלפיו חיבה - ללטף אותו, לעזור לו בדברים.

 

אני מודה שבהתחלה, כשהתחלנו את התהליך אחרי הביקור שלך אצלנו, הייתי צריכה להכריח את עצמי להפגין כלפיה רגשות חיוביים. אבל עכשיו, הכול אמיתי 100%. אני פשוט רואה ילדה אחרת מול העיניים שלי, והאושר שממלא אותי כשהיא מדברת את דברי החוכמה שלה, או אפילו סתם שטויות... אני פשוט אוהבת את הילדה שלי אפילו יותר מאי פעם והיא קיבלה מחדש את אמא שלה בחזרה..

 

מיכל היקרה, אני לעולם אהיה אסירת תודה על מה שעזרת לנו להשיג!!! אני יודעת בכל ליבי שלא היינו מצליחים להגיע לאיפה שאנחנו היום בלעדייך.

תודה, תודה, תודה!!

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now