מלא/י פרטים ואצור עמך קשר:

  הצטרפו אלי בפייסבוק

 כל הזכויות שמורות למיכל קליין נגר

בנייה ועיצוב אתר: אסנת קדמי - Kinspirit Designs

בלוג 

פוסטים אחרונים

September 5, 2018

July 30, 2018

Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש תגיות

לדעת לשחרר ולהתמסר...

 

היי,

 

לא פעם אני מהרהרת לעצמי מה מוביל אדם לייצר שינוי משמעותי בחייו ומה הוא צריך לעשות על מנת לחולל את השינוי הזה.

 

בשנה האחרונה, חוללתי שינוי משמעותי באורח החיים שלי בכל הקשור לתזונה, ובעקבות כך למדתי לאכול בריא ומסודר, למדתי לזהות אכילה רגשית, למדתי על ערכים תזונתיים ועל צרכי הגוף. במהלך 9 חודשים השלתי 20 ק"ג ממשקלי באמצעות תהליך מובנה, ונתתי לאשת מקצוע להוביל אותי בדרך... איכות החיים שלי השתנתה, הביטחון העצמי שלי עלה, תחושת המסוגלות והגאווה העצמית.

 

לא פשוט לחולל שינוי... מה שהוביל אותי להחלטה לעשות צעד ראשון לכיוון המטרה שלי היא התחושה שאיני מוכנה להמשיך עוד במצב הנוכחי! לפעמים אנשים מסוגלים לעשות שינוי ללא עזרה, אך ברוב המקרים אנשים זקוקים למנטור/איש מקצוע שיראה להם את הדרך, שיוביל אותם לשם... (בדיוק כפי שאני הייתי צריכה)

 

אני, כמישהי שמאד זקוקה לשליטה, הייתי צריכה ללמוד לשחרר... לשחרר את היד הקפוצה ולסמוך... לסמוך על אשת המקצוע שתוכל להוביל אותי לעבר היעד שלי. לשים בצד את כל מה שידעתי עד כה (שלא עבד, אחרת הייתי מצליחה לחולל את השינוי לבד), להפסיק להתנגד, ללמוד להכיר את עצמי היכרות מעמיקה ורק ליישם את מה שאני מתחברת אליו, מתוך ההבנה שאשת מקצוע עם ידע ואחריות מובילה אותי בדרך... ללמוד לסמוך על עצמי ועל היכולת שלי ליישם ולהקשיב למישהו אחר, שזהו תחום התמחותו.

 

אותו דבר קורה בתחום הייעוץ המשפחתי... הורים המצליחים לחולל שינוי הם אלה הסומכים על איש המקצוע אליו פנו, שמוכנים להקשיב, ללמוד, ליישם, לעשות אחרת ממה שהיו רגילים. אני רואה את זה יום יום, שהורים המצליחים לחולל שינוי הם אלה המתמסרים לתהליך, שסומכים עלי, על המקצועיות שלי... ואני? אני שמחה ללוות אותם בתהליך, בדיוק כפי שליוו אותי- עד להצלחה :-)

 

 

שלכם,

מיכל קליין-נגר- 052-8957315

יועצת משפחתית, מדריכת הורים ומרצה.

משתייכת לצוות היועצות של מרכז מיכל דליות. 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now