מלא/י פרטים ואצור עמך קשר:

  הצטרפו אלי בפייסבוק

 כל הזכויות שמורות למיכל קליין נגר

בנייה ועיצוב אתר: אסנת קדמי - Kinspirit Designs

בלוג 

פוסטים אחרונים

September 5, 2018

July 30, 2018

Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש תגיות

Hold it!

 

 

היי,

 

כמה פעמים בחייכם מצאתם את עצמכם בתקופות עמוסות? מתחילים פרויקט חדש בעבודה, תקופת מבחנים בלימודים, משבר במשפחה, התגייסות למען אדם חולה ועוד... כל אחד מאיתנו עובר תקופות כאלה.. כהורים, התקופות האלה יותר מאתגרות, כיוון שיש לנו ילדים להמשיך לדאוג להם ולהתנהל מולם ואיתם.

 

בפגישות ייעוץ עם הורים, אני שומעת לא מעט אמירות כמו: "עכשיו אני לא יכול....", "יש לי פרויקט חדש בעבודה", "אני בתקופה עמוסה ולא יכולה להתפנות", "אין לי זמן עכשיו להקדיש"...

חשוב להבין שאי אפשר לשים ילדים על Hold.... הם ממשיכים לגדול, להתפתח, לדרוש מענה לצרכיהם. אם לא בטוב, אז ברע... לא מתוך כוונה להרע, כפי שרבים חושבים. ילדים זקוקים להוריהם גם כאשר הם בתקופות עמוסות, לחוצות.. הם שם איתנו, מרגע שהבאנו אותם לעולם.

 

 

 

אז נכון שילדים בגילאים מסומים מסוגלים להבין, כאשר מסבירים להם, על תקופה עמוסה יותר או על משבר במשפחה, אבל צרכיהם ממשיכים לתבוע את שלהם וחשוב לזכור שזה לא נגדנו, זה לגמרי בעדם.

 

זמן איכות עם ילד מטרתו לשפר את הקשר הבין אישי, לייצר פתיחות והנאה. מדובר ביחסים עם ילד, ואם ברצונכם לייצר איתו מערכת היחסים המבוססת על הקשבה, כבוד ואכפתיות, חשוב לפנות לכך זמן, כמו כל פגישת עבודה או מטלה בלו"ז שלכם. הוא ראוי לכך. אתם ראויים לכך. והרווח הוא הדדי.

 

 

 

שלכם,

מיכל קליין-נגר- 052-8957315

יועצת משפחתית, מדריכת הורים ומרצה.

משתייכת לצוות היועצות של מרכז מיכל דליות. 

Share on Facebook
Please reload

This site was designed with the